НовиниНовини МВС

«Дні НАТО» у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

24 жовтня 2018 року, вкотре, відбулися заходи “Днів НАТО” в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Каожедуба. Проведення такої зустрічі, відноситься до виконання Річної національної програми, яка охоплює усі заходи пов’язані з нашими закордонними колегами, та включає в себе близько 450 кооперацій з Північним Альянсом на 2018 рік.

 

Співпраця університету з представниками країн НАТО має велике  значення, тому що завдяки цьому відбувається процес реформування не тільки Збройних Сил України , а й військового освітнього процесу, у цілому, його перебудова, через запозичення європейських та євроатлантичних підходів до підготовки майбутнього офіцера.

“За підтримки НАТО та держав – членів Альянсу, Збройні Сили України підвищують обороноздатність, а також продовжують реформування, щоб досягти сумісності з оборонною сферою іноземних партнерів”, – підкреслив голова делегації полковник Здравко Перайца, під час проведення виступу.

В ході сумісної роботи представники НАТО надали високу оцінку рівню фахових знань курсантів та офіцерів, відмітили їхню активність та дружню атмосферу зустрічі. Також учасниками “Днів НАТО” було висловлено глибоку впевненість у необхідності подальшої співпраці.

Попередній запис

Нова система харчування

Наступний запис

Науковий семінар «Інформаційна агресія Російської Федерації проти України»