Новини

ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

29-30 вересня в Україні вшановуються 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру. Трагедія Бабиного Яру стала символом Голокосту та нацистської політики масового знищення людей в роки Другої світової війни.
👉Розстріли у Бабиному Яру тривали від вересня 1941 до листопада 1943 року. Тут під час гітлерівської окупації відбулися акції масового знищення євреїв, ромів, військовополонених, підпільників, партизан, комуністів, українських націоналістів, мешканців Києва, пацієнтів міської психіатричної лікарні. Жертвами терору стало близько 100 тисяч осіб. Найтрагічнішими стали 29–30 вересня, коли було вбито майже 34 тисячі євреїв – мешканців Києва. У ці дні в Україні відбулася одна з найбільш масштабних каральних акцій Другої світової війни.
Бабин Яр є застереженням про небезпеку від ненависті, расизму, міжнаціональної ворожнечі, переслідування та знищення людей за етнічною, політичною, релігійною або іншими ознаками.
До Днів вшанування пам’яті трагедії Бабиного Яру 28 вересня для курсантів університету було проведено лекцію про те, що відбувалося у Бабиному Яру 80 років тому, про жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації міста Києва в роки Другої світової війни, та про тих, хто рятував життя, Голокост, який знищив євреїв як соціокультурну й етнорелігійну спільноту в окупованій Україні та донині лишається незагоєною раною в історії України, про значення пам’яті як запобіжника повторення трагедій в історії людства.
Попередній запис

ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВІДВІДАВ АЛЬМА-МАТЕР МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ ПОВІТРЯНИХ КОРДОНІВ ДЕРЖАВИ.

Наступний запис

ПЕТРО САГАЙДАЧНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ТА ПОЛІТИЧНИЙ ДІЯЧ