Новини

ДО СЛУЖБИ ГОТОВІ!

Понад 85 слухачів курсів військової підготовки осіб сержантського і старшинського складу з базовою вищою освітою Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба отримали 24 січня 2020 року свідоцтва про закінчення курсів та офіцерські звання. Урочистий ритуал вручення свідоцтва про підвищення кваліфікації розпочався зі спільного виконання Гімну України, яке символічно засвідчило, що ми -військовослужбовці єдині у своїй любові до рідної країни та безмежної відданості своїй Батьківщині!

З важливою подією молодих фахівців привітав та взяв участь в урочистому врученні документів заступник начальника університету полковник Микола Коваленко.

  • Я впевнений, що досвід і знання отримані в університеті будут вам у нагоді і ви будете гарними спеціалістами та копіткою працею досягнете значних висот у своїй професійній діяльності, наголосив він.

Програма курсів була насиченою: впродовж 3-х місяців слухачі пройшли багаторівневу загальновійськову підготовку на полігоні «Великі проходи», виконали вправи стрільб з тактичної й вогневої підготовки та прослухали блок фахової підготовки із спеціальностей РТВ, ЗРВ й авіаційного зв’язку на відповідних факультетах та кафедрах університету.

Багато теплих слів і щирих побажань офіцерам було висловлено безпосередньо керівництвом та викладачами курсів. Начальник курсів  військової підготовки осіб сержантського і старшинського складу підполковник Андрій Резуненко у напутньому слові зазначив, що сьогодні важливий день, який випускники  чекали з нетерпінням, адже пройшли нелегкі випробування та успішно склали іспити, тому ця урочиста подія важливий крок як для них, так у і для університету в цілому.

За традицією, наприкінці заходу випускники віддали шану  загиблим захисникам України, які виборювали мир на українській землі ціною свого життя, хвилиною мовчання.

Шановні випускники! Ви долучаєтеся до служби у складний час, тому завжди будьте гідними звання українського офіцера та підтримуйте високий авторитет військового- захисника України!

 

Попередній запис

100-річчя Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова

Наступний запис

День відкритих дверей