Заходи бібліотекиЗаходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університетуНовини ППО СВНовини спортивного життя ХНУПС

Добровольці – незламні сини України

З 11 по 14 березня 2019 року бібліотека університету з нагоди Дня українського добровольця провела цикл годин мужності «Добровольці – незламні сини України».

Україна має справжніх патріотів, добровольців. Ми пишаємося тим, що серед них багато офіцерів та курсантів нашого університету.

Заходи проходили за участю начальника кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту, учасника бойових дій, полковника Віталія Кирпенка. Він розповів курсантам про легендарний зведений загін військових частин Повітряних сил «Зеніт».

Курсанти факультету ППО СВ розповідали хвилюючі вірші та життєві історії про тих, хто став символом війни за незалежність. Музичні композиції, фото та відеоролики, що демонструвалися протягом вечорів, знайшли живий відгук у душах майбутніх офіцерів.

Сьогодні більшість добровольців продовжують захищати рідний край від загарбників. В День українського добровольця ми схиляємо голови перед подвигом кожного з них.

Попередній запис

Звітний концерт творчих колективів університету

Наступний запис

Проведена раптова перевірка контрольних нормативів з фізичної підготовки Головним управління підготовки Збройних Сил України військовослужбовців постійного складу університету