Новини

Документальне кіно – просвітницька зброя

Напередодні свята Дня захисника України в рамках освітнього проекту «Бранці Кремля» від Міністерства інформаційної політики України в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся перший день показу документальних фільмів, спрямованих на національне-патріотичне виховання молоді.

Відкриваючи захід, заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення В’ячеслав Лук’яненко наголосив, що мета даного проекту об’єднати молодь навколо ідеї відродження нації, формування у особистості ціннісного ставлення до людського життя, збереження культури та знання історичної правди та підкреслив, що сьогоднішня незалежність України – це наслідок важкої кровопролитної боротьби, що саме молоде  покоління повинне знати та пишатися українськими Героями  та патріотами, дякувати тим, хто прямо зараз обороняє нашу країну на передовій від російсько-терористичної навали, адже саме їм будувати, розвивати та ставати на захист своєї Батьківщини.

Вже після   показу першого фільму стало зрозумілим, що події, які відбувались на екрані, знайшли відгук в серці кожного глядача. Курсанти жваво обговорювали побачене, ділилися думками та емоціями, задавали питання, згадували події, свідками яких були і самі, бо серед глядачів були безпосередні учасники АТО (ООС).

 

 

 

Упродовж наступного тижня військовослужбовці університету будуть мати змогу зануритись в події п’ятирічної давнини, саме в хронологічному порядку: від масових розстрілів на Майдані Незалежності, подій лютого – березня 2014 року, коли Росія ввела свої війська в Крим і почалося злісне порушення законів проти України, внаслідок чого територія Криму була анексована і до війни на Донбасі.

Тож, чекаємо наступних днів показу!

Документальне кіно – просвітницька зброя Документальне кіно – просвітницька зброя Документальне кіно – просвітницька зброя

Попередній запис

Події тижня педагогіки у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Наступний запис

ЗАХИЩАТИ РІДНУ ЗЕМЛЮ – ЦЕ СВЯТА СПРАВА