НовиниНовини кафедри фізики та радіоелектронікиНовини РТВ ППО

Досліджуючи закони природи – вперед, до майбутніх технологій

Зі слів англійського філософа Роджера Бекона «The Nature rules the one, who follows its rules», які перекладаються, як «Природою керує той, хто керується її правилами» черпають своє натхнення курсанти першого курсу факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони, що є членами наукового гуртка за напрямком радіоелектроніки та техніки.

Вже у другий раз за перший семестр свого навчання курсанти нашого університету Броншвагер Євгенія, Карпова Олена та Барзак Богдан під керівництвом викладача кафедри фізики та радіоелектроніки Наталії Слабунової приймають участь у науково-практичних конференціях. Так, 8 грудня 2017 року відбулась молодіжна конференція «Фізика. Інформатика. Зв’язок». За відгуками організаторів і учасників конференції доповідь курсантів мала високий рівень підготовки.

Голова оргкомітету, директор Харківської гімназії № 83 Ольга Іванівна Ситник, відмітила, що участь військових закладів у таких заходах сприяє патріотичному вихованню молоді і відзначила ініціативність та старанність курсантів ношого університету.

Попередній запис

12 турнір найсильніших кікбоксерів Харківської області

Наступний запис

Мету військової практики досягнуто повністю