Заходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльностіНовини ППО СВ

Досвід застосування військ ППО СВ під час проведення АТО на території донецької та луганської областей

Черговим продовженням циклу заходів, присвячених впровадженню досвіду АТО в освітній процес став вечір мужності на тему: «Досвід застосування військ ППО СВ під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей», який відбувся 27 липня у читальному залі бібліотеки університету.

На зустріч з курсантами, офіцерами та науково-педагогічними працівниками був запрошений заступник начальника факультету з навчальної та наукової роботи – начальник навчальної частини факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ, учасник бойових дій, підполковник Книш Дмитро Володимирович.

Темою обговорення на вечорі став аналіз бойового застосування підрозділів ППО СВ в зоні АТО. Власний досвід доповідача дозволив визначити, як проблемні питання, так і позитивний досвід застосування військ. Підполковник Книш Д.В. підкреслив, що сьогодні на війська ППО СВ покладено величезну відповідальність щодо прикриття об’єктів та військ в районах виконання бойових завдань від засобів повітряної розвідки та нападу противника. Успіх виконання цих важливих завдань напряму залежить від якості освіти майбутніх командирів.

Особливу зацікавленість у присутніх викликали фотоматеріали, які супроводжували доповідь.

Попередній запис

Курсанти льотного факультету відвідали Міжнародний авіакосмічний салон в Великій Британії

Наступний запис

Вокальний ансамбль «Форсаж» отримав гран-прі міжнародного конкурсу