Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Душа із полум’я і дум

З нагоди річниці від дня народження Софії Ковалевської у бібліотеці університету пройшов тематичний вечір «Душа із полум’я і дум» з циклу заходів «Жінки у науці».

Про життєвий шлях Софії Ковалевської, складний і багатогранний характер, про зародження і формування її таланту йшла розмова на вечорі з курсантками нашого університету.

Найбільшу зацікавленість у присутніх викликали маловідомі факти з біографії першої у Європі жінки професора математики. Як авторка праць з математичного аналізу, механіки і астрономії, володарка премії Бордена, доктор математичної філософії та магістр витончених мистецтв, талановита поетеса та письменниця не змогла вивести єдину формулу – формулу жіночого щастя?!

Яскравим доповненням заходу стали: книжкова виставка, презентація фото- та відеоматеріалів з документальних і художніх фільмів, присвячених Софії Ковалевської.

Жінка, яка прагне до успіху, завжди стояла перед складним вибором: реалізувати себе за допомогою любові та материнства або ж досягти вражаючих результатів завдяки своїй незалежності, сильної волі, нестандартному мисленню та інтелекту.Мабуть головним для людини є право самостійно обирати свій життєвий шлях та вирішувати, що – перемога, а що – поразка!

Попередній запис

Підготовка курсантів-вертолітників льотного факультету до польотів у 2018 році

Наступний запис

Про підсумки фізичної підготовки і спортивно-масової роботи особового складу університету за 2017 навчальний рік