Новини

Екзаменаційна комісія розпочала свою роботу

29 січня в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розпочала свою роботу екзаменаційна комісія щодо атестації курсантів за ступенем вищої освіти «бакалавр» та освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

Вже традиційно в перший день відбулося організаційне засідання, на якому були присутні: голова екзаменаційної комісії – заступник командувача з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал – лейтенант Павло Зуєв, голови підкомісій, командування університету, керівники структурних підрозділів та науково-педагогічний склад університету.

В своєму виступі голова екзаменаційної комісії вказав на необхідності принципової та об’єктивної оцінки рівня підготовки курсантів і системної роботи голів підкомісій з військ щодо аналізу діяльності факультетів та кафедр, відпрацюванню пропозицій щодо подальшого вдосконалення системи та рівня підготовки.

Тож побажаємо нашим випускникам та майбутнім бакалаврам успіхів у подальшому складанні іспитів та захисті атестаційних робіт. Сподіваємося, що знання, здобуті курсантами в рідному університеті, допоможуть їм успішно пройти атестацію та заклали міцний фундамент професійного офіцерського майбуття!

Попередній запис

Крути: бій за майбутнє

Наступний запис

Вітаємо із захистом дисертації!