НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Фахівці з морально-психологічного забезпечення підвищили кваліфікацію в університеті

В університеті завершилися курси підвищення кваліфікації фахівців морально-психологічного забезпечення військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України.

Головна увага викладачів кафедри психології та педагогіки під час проведення занять приділялася практичній підготовці, вивченню нових методик і технологій роботи з особовим складом з урахуванням досвіду операції об’єднаних сил (антитерористичної операції).

Під час проведення курсів слухачі виконали кваліфікаційні роботи та успішно їх захистили. В своїх роботах, спираючись на досвід служби та набуті на курсах знання, офіцери надали обґрунтовані пропозиції щодо вдосконалення навчально-матеріальної бази морально-психологічного забезпечення з урахуванням специфіки родів військ Повітряних Сил ЗС України та надали пропозиції щодо покращення методики роботи посадових осіб з питань профілактики девіантної поведінки в підрозділі.

Протягом навчання слухачі курсів мали можливість ознайомитися з навчально-матеріальною базою університету, відвідати громадський музей «Обереги музичної Харківщини», історичний музей, театри та інші культурні місця міста.

Завершальним етапом проведення курсів стало складання комплексного екзамену, на якому слухачі показали достатній рівень теоретичних знань та практичних навичок щодо надання психологічної само- та взаємодопомоги в екстремальних умовах.

Як зазначив заступник начальника університету по роботі з особовим складом – начальник відділу полковник В’ячеслав Лук’яненко: – «Сучасна реальність ставить людський фактор на перше місце, тому офіцери структур морально-психологічного забезпечення формуючи, підтримуючи та поновлюючи морально-психологічний стан особового складу повинні використовувати новітні технології та методики набуті Збройними Силами України в ході бойових дій», а також побажав випускникам курсів наполегливо втілювати набуті знання та уміння під час подальшої служби на посадах.

Попередній запис

Чемпіонат ХНУПС з воєнізованого кросу на 3 км зі стрільбою з АК-74 та метання гранати Ф-1

Наступний запис

Заключний етап підготовки майстер-інструкторів університету за програмою DEEP