НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Фільм не для розваг.

6 листопада на кафедрі психології та психології Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба командою «InChoice», яка бере участь в міжнародному проекті Peer-to-peer, був проведений захід під назвою «Фільм не для розваг».

Формат заходу передбачав перегляд фільму «Дух часу» та послідуюче його обговоренням із курсантською аудиторією. Основним повідомленням, яке хотіла донести команда до аудиторії – той факт, що людина завжди знаходиться в ситуації вибору. На здійснення вибору впливають різні фактори.

Чи може людина абстрагуватися від нав’язування та маніпуляції в своєму виборі (особливо в безвихідних критичних ситуаціях!)? Істина чи авторитет? Факти чи відчуття? В чому людина шукає правду? На що спирається у своєму виборі? У що вірить і чому довіряє? Ось такі нелегкі запитання поставили курсанти перед собою та намагалися у жвавій дискусій знайти відповіді. Єдине спільне рішення не знайшли, та й не могли. У кожного своя думка, свої аргументи, свій досвід. Саме це й було найцінніше у цій зустрічі!

Попередній запис

«ЧИЯ МОВА - ТОГО І КРАЇНА» ХХ ЮВІЛЕЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Наступний запис

ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У СТІНАХ ВИШУ