Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини Кафедри філософії

Філософія у сучасному світі

До Всесвітнього Дня філософії у читальному залі бібліотеки університету відбулась інформаційна година «Філософія у сучасному світі». Відзначення цього свята має на меті залучити людей до філософської спадщини людства, відкрити сферу повсякденного мислення назустріч новим ідеям.

Курсанти у своїх виступах розповідали про філософію, як любов до мудрості та способу життя багатьох мислителів, письменників, художників, вчених. У ході інформаційної години було підкреслено, що багато мислителів стверджували, що суть філософії полягає у здивуванні. І справді, філософія народжується з природного прагнення людини пізнавати себе і навколишній світ.

Крім того, свідоме та віддане несення військової служби неможливо без володіння методологією філософсько-соціологічного аналізу проблем сучасної армії. Сукупність соціально-філософських знань з фундаментальних проблем сутності та існування армії, як цілісного соціального організму, розуміння сенсу життя і буття людини в армії сприяє інтелектуальному і моральному розвитку молодих людей, вихованню у них патріотизму, честі і гідності.

До уваги присутніх була представлена книжкова виставка. Книги, надані за хронологічним принципом, дозволили простежити розвиток філософських поглядів та ознайомитись з кращими творами філософської літератури від античності до наших днів.

Вітаємо всіх хто належить до поважного співтовариства філософів з Всесвітнім Днем філософії і зичимо стоїчної терпимості, античного скепсису, епікурейського задоволення, платонівських ідей, гегелівського духу і метафізичної любові до життя!

Попередній запис

Молодіжна науково-практична конференція «Роль фундаментальних наук у розвитку військових та промислових технологій: очима молоді»

Наступний запис

Святкування Міжнародного дня студента в Інституті цивільної авіації