Новини

Філософія життя сучасного військового лідера: наука перемагати у професійній діяльності через особистий приклад

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба володіє потужним науковим потенціалом, а одним з пріоритетних напрямків діяльності університету є не тільки збереження, а й  підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації.

Військова наука – наука перемагати! Причому перемагати та рухатись вперед до самовдосконалення і нових звершень на всіх напрямках професійної діяльності. Таку філософію життя сповідує та вимагає цього ж від підлеглих начальник Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майор Олександр Турінський.

06 червня 2019 року у головній науково-дослідній установі Збройних Сил України – Центральному науково-дослідному інституті озброєння та військової техніки Збройних Сил України відбулась важлива подія, пов’язана із зміцненням наукового потенціалу нашого університету: генерал-майор Олександр Турінський  захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 20.02.14 – «озброєння і військова техніка».

Від імені всього колективу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба вітаємо з успішним захистом дисертації та здобуттям наукового ступеня кандидата технічних наук генерал-майора Олександра Турінського!

Бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності та здобуття нових висот!

Попередній запис

Лицар неба Іван Кожедуб

Наступний запис

Майбутні аси Повітряних Сил