Новини

Фінальний етап навчання майбутніх офіцерів запасу

На початку липня, в університеті традиційно розпочалися навчальні збори студентів факультету з підготовки офіцерів запасу за контрактом. На випускному курсі факультету проходять навчання майже 1000 студентів серед яких понад 100 представниць чарівної статті з різних куточків нашої держави.

За словами керівництва факультету, у навчальних зборах приймають участь студенти з 42 вищих цивільних навчальних закладів Харківської, Полтавської, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської, Донецької та Луганської областей. Випускники пройшли навчання за 26 військовими спеціальностями і отримали військовий досвід від кращих викладачів та педагогів.

Протягом двох років юнаки та дівчата опановували теоретичні знання з загальновійськової, тактичної, тактико-спеціальної, військово-технічної і військово-спеціальної підготовки та методики роботи з особовим складом. Для забезпечення занять з військової підготовки використовувались спеціалізовані аудиторії, зразки озброєння, військова і спеціальна техніка, навчально-тренувальні і навчально-лабораторні комплекси кафедр, факультетів і підрозділів університету.

За словами керівництва зборів, акцент в роботі із військовозобов’язаними ставиться на опануванні ними командирських навичок, отримання вмінь та знань щодо експлуатації та обслуговування військової техніки.

Робота зборів проходить не тільки в стінах університету, а й у Чугуївській навчальній авіаційній бригаді. Так, програмою зборів заплановано тактико-спеціальне навчання, в ході якого випускники в польових умовах будуть практично відпрацьовувати отримані знання з виконання службових обов’язків, пов’язаних з майбутньою військовою професією. Досвідчені керівники та високопрофесійні викладачі, сучасна навчально-матеріальна база, необхідні побутові умови як складові ефективної системи підготовки офіцерських кадрів дозволяють успішно виконати всі заплановані програмою зборів заходи.

Вже наприкінці липня усі хлопці та дівчата складуть випускний іспит та в урочистій обстановці присягнуть на вірність Українському народові, після чого всі вони отримають військове звання «молодший лейтенант запасу».

Попередній запис

Вітаємо з захистом дисертації

Наступний запис

В університеті розпочалась вступна компанія