НовиниНовини ППО СВ

Фінішна пряма майбутніх офіцерів!

За кілька місяців до випуску, майбутні офіцери – зенітники пройшли інтенсивну підготовку на базі 169 навчального центру с. Десна.

Заняття під час посиленої підготовки були розподілені на модулі:  “Керівництво повсякденній діяльністю військ”, “Лідерство”, “Барс”,  “Тактична медицина”, “Водіння бойових машин”, “Тактична підготовка”.

За період підготовки курсанти отримали навички роботи з колективом. Дізнались про методи психологічного впливу на колектив. Випробували на собі основи альпіністської підготовки. Навчилися надавати домедичну допомогу на полі бою за стандартами НАТО (курс СІFA). Перевірили отримані навички в університеті з водіння бойових машин. Відпрацювали питання, щодо проведення підготовки та ведення бою батарєю МД (БД) під час прикриття механізованого батальйону від ударів повітряного противника.

  Модульний принцип побудови підготовки та навчальна матеріальна база 169 НЦ с. Десна дали змогу поглибити знання курсантів випускних курсів з питань, які не увійшли до програм підготовки або мають дефіцит часу на їх вивчення та зробити проміжний зріз рівня підготовки курсантів за предметами фахової та загальновійськової підготовки.

Попередній запис

Всеукраїнська студентська олімпіада

Наступний запис

Використання сучасних засобів імітаційного моделювання під час підготовки фахівців протиповітряної оборони Сухопутних військ - запорука успішного засвоєння озброєння та військової техніки