НовиниНовини спортивного життя ХНУПС

Проведена раптова перевірка контрольних нормативів з фізичної підготовки Головним управління підготовки Збройних Сил України військовослужбовців постійного складу університету

У період з 12 по 13.03.2019 року була проведена позапланова перевірка контрольних нормативів з фізичної підготовки Головним управління підготовки Збройних Сил України  військовослужбовців університету, відповідно до вимог пунктів 7.2.1, 7.5.3, 7.5.4, 7.5.5 та 7.5.6 наказу НГШ від 11.02.2014 р. № 35.

Всього до перевірки залучалось 346 військовослужбовців, перевірено 227 військовослужбовців, що складає 66 % від складу за списком що підлягали до перевірки.

Навчальні групи курсантів оцінено наступним чином:

  • 131 навчальна група льотного факультету – оцінка “відмінно”;
  • 433 навчальна група факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення бойових дій авіації – оцінка “відмінно”;
  • 533 навчальна група факультету радіотехнічних військ – оцінка “відмінно”;

Офіцери управління, факультетів та курсова ланка отримали оцінку «добре»

Загальна оцінка університету «добре»!

В кращу сторону відмічається кафедра філософії університету, кафедра математичного та програмного забезпечення АСУ, навчальна група факультету радіотехнічних військ, де керівництво та особовий склад проявили високий рівень організації та показали високі результати з фізичної підготовленності.

Попередній запис

Добровольці – незламні сини України

Наступний запис

Наш університет – провідний заклад освіти України