НовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

ФК СЛОБОЖАНЩИНА прийняла участь у відкритті Ліги учасників АТО

12 квітня відбулося урочисте відкриття «Ліги учасників АТО» під егідою федерації футболу України в м. Дніпро. І знову перемога!

У відкритті брали участь шість команд, чотири із яких вже випробували на міцність одна одну. Команда «СЛОБОЖАНЩИНА» з міста Харкова, до складу якої входять військовослужбовці університету Повітряних Сил та танкового інституту переграла господарів, команду університету внутрішніх справ з рахунком 4-1.

Уже наступного дня наша команда вирушила для проведення групового етапу чемпіонату України з футболу на «Кубок Героїв АТО», який відбувся у м. Маріуполь на стадіоні «Портовик».

Організатором та засновником цього чемпіонату вже п’ятий рік поспіль є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-Разом» та за підтримки: Федерації футболу України, футбольного клубу Динамо, Міністерства молоді та спорту України, Генерального штабу Збройних Сил України.

Відкрив турнір заступник Командувача Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Грунтковський Олег Леонідович, який подякував всім, хто підтримує наших учасників бойових дій словом і ділом. Цитую: «Дякуємо всім, хто так чи інакше підтримує наш єдиний Чемпіонат України з футболу серед учасників бойових дій з 2015 року і по сьогодні. РАЗОМ ДО ПОВНОЇ ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!»

Попередній запис

Підсумки чемпіонату університету з футзалу серед постійного та змінного складу

Наступний запис

Кожедубівці взяли активну участь у 6-му Міжнародному Харківському марафоні