НовиниНовини творчої діяльності

«ФОРСАЖ» – звітує на здобуття звання «ЗРАЗКОВИЙ»

Наприкінці січня відбулась визначальна подія в житті вокального ансамблю «Форсаж» (художній керівник майор Дмитро Кондратьєв) Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба: на сцені клубу університету відбувся звітний концерт творчого колективу на здобуття почесного звання «Зразковий художній колектив».

«Форсаж» має свої традиції та багату історію. Цей рік – ювілейний: 8 лютого колективу виповнюється 15 років. За цей час вокальний ансамбль не раз ставав лауреатом міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів народної та естрадної пісні.

За плечима у виконавців десятки гастрольних турів Україною, під час яких вони постійно шліфують власне вміння експериментувати зі звуком, вокалом та сценічними образами. Вокальний ансамбль – це не лише співаючі юнаки і дівчата, це справжня сім’я, колектив однодумців та друзів, яких об’єднує любов до рідного університету та Батьківщини. Наші вокалісти – це ще й гарні актори, які демонструють свій талант як у численних народних, так і естрадних композиціях. Кожен учасник «Форсажа» є своєрідною «цеглинкою» міцного і надійного колективу, що підтримує традиції української військової пісні.

Разом з тим, потрібно віддати належне особистій харизмі та музичній майстерності художнього керівника майора Дмитра Кондратьєва. Члени жюрі були вражені режисерською постановкою номерів вокального ансамблю «Форсаж».

Судячи з реакцій глядачів свято вокального мистецтва пройшло на високому рівні.

Хочеться відзначити, що своїми успіхами «Форсаж» зобов’язаний, в першу чергу, дружній творчій співпраці курсантів та художнього керівника, і, звичайно, дієвій підтримці керівного складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Ми вітаємо вокальний ансамбль «Форсаж» та всіх шанувальників його творчості з чудовим, феєричним виступом та бажаємо художньому керівнику і артистам ансамблю творчих злетів, натхнення, втілення в життя нових ідей та додати до неофіційного звання улюбленого ансамблю «кожедубівців» та харків’ян ще й почесне звання «ЗРАЗКОВИЙ».

Оглядовою комісією Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з присвоєння та підтвердження почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив» порушено клопотання перед Міністерством освіти і науки України про розгляд питання щодо присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив» вокальному ансамблю «Форсаж» нашого університету за вагомий внесок у справу навчання й виховання творчо-обдарованої особистості, збереження та примноження традицій українського народу, підтримку молодих обдарувань, виховання громадянської свідомості, національної гідності через виконання кращих творів світового та вітчизняного вокального мистецтва, а також значні творчі досягнення колективу на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Попередній запис

В навчальній авіаційній бригаді проведено командирські польоти

Наступний запис

Олімпіада з педагогіки