Новини

ГОРДІ ПОЧЕСНИМ ЗВАННЯМ – СЕРЖАНТ!

ЗІ СВЯТОМ,  ПАНОВЕ СЕРЖАНТИ!

Нагородження, вітання, піднесений дух – сержант Збройних Сил України – головний герой свята. Вже вдруге, в рік визначений роком професійного сержанта ЗСУ, ми відзначаємо свято молодших командирів, представників сержантського корпусу – вимоги сьогодення, платформи для сучасної Української армії та пріоритетним напрямком розвитку Збройних Сил України.

Недаремно у Збройних Силах провідних країн світу широко використовується метафоричне визначення цієї категорії військовослужбовців як «кістяк армії». Адже саме на молодшому командному складі підрозділів лежить основне навантаження щодо навчання солдатів, щоденного керівництва їхнім побутом, безпосереднього формування підлеглих як фахівців.

Під час урочистостей, які традиційно пройшли в університеті та підпорядкованих частинах, відбулось нагородження і присвоєння почесного звання – сержант кращим курсантам. Нам є ким і чим пишатися! Кожного дня звичайні юнаки та дівчата з характером лідера, а також молодші командири, які вже мають бойовий досвід за плечима, своїм невтомним рухом вперед демонструють патріотизм, «високовольтну лінію духу», готовність захищати свій народ і Батьківщину!

Попередній запис

НАДІЙНА ОПОРА ДЛЯ КОМАНДИРА

Наступний запис

На варті мирного неба!