НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

ГОВОРИМО ПРО ЦІННОСТІ!

2-го квітня в “Школі лідерства” на кафедрі психології та педагогіки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся тренінг “Цінності”. Фокусом тренінгу стало обговорення тих цінностей, які є визначальними для кожної людини як для особистості; цінності, які спрямовують курсантів в освітній діяльності та будуть важливими при виконанні професійних обов’язків у майбутньому.

Індивідуальні роздуми учасників тренінгу, “аукціон цінностей”, а також фасилітація групової діяльності дозволили скласти перелік, який містить близько 100 цінностей. Курсанти виділили пріоритетними здоров’я, свободу, родину, освіту, матеріальну винагороду, впевненість, дружбу, емоції, цілеспрямованість, унікальність для особистісного розвитку.

Для успішного навчання визначальними для учасників тренінгу стали професіоналізм, розвиток здібностей, мудрість, набуття досвіду, добробут, здоровий глузд,  збільшення потенціалу, розум, самовдосконалення тощо.

Наслідування таких цінностей як здоров’я, безпека, мотивація, честь, моральність, обізнаність, повага, сила волі, альтруїзм тощо на думку майбутніх офіцерів з морально-психологічного забезпечення дадуть можливість гідно виконувати професійні обов’язки.

Зрозуміло, що встановлення життєвих пріоритетів є справою особистою. Цінності – свідомий прояв у відносинах, навчанні, суспільстві. Саме вони визначають на що ми спрямовуємо свої сили та енергію. А тому кожному варто знайти час та подумати про те, що для нього є найбільш цінним.

Попередній запис

Президент затвердив Стратегію воєнної безпеки України

Наступний запис

Здоров’я - мудрих гонорар