Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини кафедри іноземних мов

Guy Fawke’s Night

Бібліотека університету сумісно з кафедрою іноземних мов провели тематичний вечір «Guy Fawke’s Night». Це черговий англомовний вечір з циклу заходів присвячених популяризації та розвитку навичок мовлення англійською серед курсантів нашого університету.

«Нічь Гая Фокса» (Guy Fawke’s Night), «Нічь багать» (Bonfire Night) або «Нічь феєрверків» (Firework Night) – традиційне для Великобританії свято, яке відзначається в ніч на 5 листопада. Його значення змінювалося протягом століть і сьогодні це, перш за все, яскрава і захоплююча традиція, час святкових маніфестацій, гулянь, феєрверків і багать.

З «Guy Fawke’s Night» пов’язана велика кількість цікавої лексики, популярних у британців римованих рядків і фольклору, знання яких і продемонстрували курсанти у ході вечора.За підсумками виступів курсантів, вікторини та тестових завдань компетентне журі визначило переможців, винагородою яким за традицією стали солодощі.

Попередній запис

Тактико-стройові заняття курсантів факультету ЗРВ у період проведення контрольно-випробувальних стрільб на полігоні Ягорлик

Наступний запис

Осіннє засідання дебатного клубу