Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини Льотного факультету

Ігор Сікорський. Креслення долі

23 травня 2019 року з нагоди 130-річчя від дня народження Ігоря Сікорського в читальному залі бібліотеки університету відбувся вечір – портрет «Ігор Сікорський. Креслення долі».

Бібліотекарі розповіли курсантам про видатного конструктора, з ім’ям якого пов’язано створення першого у світі пасажирського літака, важкого бомбардувальника, гелікоптерів та гідролітаків. Ігор Іванович мав дивовижну життєву місію – поліпшувати життя людей за допомогою техніки. Досягнення його конструкторської думки щоразу виводили світову авіацію на новий рівень.

Вечір супроводжувався відеопрезентацією та виставкою літератури, що висвітлювали життя та діяльність видатного авіаконструктора, мислителя і філософа, який став однією з найяскравіших постатей XX століття.

Великий конструктор, патріот своєї країни, який усе своє життя присвятив служінню авіації, казав: «Нам потрібно працювати, а головне – вчитися тому, що допоможе нам відновити Батьківщину, коли вона того від нас вимагатиме».

Попередній запис

Мальовнича Україна

Наступний запис

430 військовослужбовців строкової військової служби Повітряних Сил Збройних Сил України присягли на вірність Українському народові