Mad HeadНовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Ігри інтелекту та логіки

29 травня в університеті відбувся черговий турнір з дебатів. У грі зустрілися чотири команди зі складу постійних учасників дебатного клубу. Хлопці та дівчата намагалися удосконалити навички добору аргументів, відстоювання своєї точки зору, командної гри. Дебати відбувалися за британським форматом. Жеребкуванням були обрані кейси для обговорення та ролі команд. За результатами дебатів були визначені переможці: курсанти першого курсу Костянтин Мельник і Володимир Кушнір та курсанти четвертого курсу – Анна Каплунівська і Дар’я Ейдельштейн.

Однак, усі учасники гри розуміють, що в дебатах важлива навіть не перемога. Головні позитивні моменти це: можливість для курсантів спробувати себе в якості дебатерів, розвивати ораторські навички, вміння вислухати думку інших і формувати й висловлювати власну, вміння орієнтуватися на загальнолюдські цінності.

30 травня курсанти знову зібралися разом, але вже для того, щоб взяти участь в інтелектуально-розважальній грі Mad Head. Питання гри були різноманітними за тематикою. Як завжди було багато цікавих та оригінальних завдань.

Гра відбулася в три тури. Вирішальним став тур – «аукціон», який суттєво змінив показники турнірної таблиці та остаточно визначив переможця. Цього разу це була команда 115 навчальної групи.

А ще, як завжди, судді обрали найдотепнішого гравця. Цього разу вразив своїм почуттям гумору Михайло Горобченко.

Вітаємо переможців дебатів та гри Mad Head!

Кафедра психології та педагогіки університетузапрошує всіх бажаючих до участі у наших наступних заходах.

Попередній запис

Перше побачення з небом

Наступний запис

Сучасна війна: гуманітарний аспект