НовиниНовини освітньої діяльності

ІІІ Міжнародна професійна спеціалізована виставка “Освіта в Україні. Освіта за кордоном”

28-30 вересня 2016 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась ІІІ Міжнародна професійна спеціалізована виставка “Освіта в Україні. Освіта за кордоном”.

На виставці представили свої досягнення: національні вищі навчальні заклади та наукові установи; закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва; вищі навчальні заклади післядипломної та неперервної освіти, обласні і міські управління (департаменти) освітою, загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти; професійно-технічні навчальні заклади та навчально-методичні центри; виробники і дистриб’ютори сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні порталів.

Міжнародна освітня виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів та надала можливість обмінятися досвідом і думками між колегами, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці. А майбутні абітурієнти мали унікальну можливість ознайомитись з особливостями вступу до навчальних закладів, вибору майбутньої професії, бакалаврських і магістерських програм, підготовчих університетських курсів і дізнатися щодо специфіки здобуття освіти в Україні та за кордоном.

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба традиційно є учасником подібних заходів. Представники університету розповідали про особливості вступу до університету у 2017 році. Абітурієнти мали змогу поспілкуватись безпосередньо з курсантами які навчаються в університеті, дізнатись “з перших вуст” про навчання та курсантське життя яке воно є.

На виставці відбувся рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням Гран-Прі. Харківський національний університет Повітряних Сил ім. І.Кожедуба нагороджено в номінації “УНІВЕРСИТЕТ РОКУ”.

Попередній запис

Інформаційно-комп’ютерна система університету: інноваційний потенціал та шляхи розвитку

Наступний запис

З Днем захисника України!