Заходи бібліотекиЗаходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університету

Іл-76. Обірвані життя

З 11 по 14 червня 2019 року в бібліотеці університету проходять години пам’яті «Іл-76. Обірвані життя», які присвячені 5-й річниці загибелі 9 членів екіпажу Іл-76 та 40 десантників Збройних Сил України у небі над Луганськом.

Щороку українці згадують ті страшні події, коли 14 червня 2014 року, на третій тиждень активних бойових дій у зоні АТО, країна зазнала першу масову втрату серед військових.

У пам’ять про трагічну річницю в читальних залах у режимі non-stop проходить показ фільмів з циклу «Екіпаж. Загиблі на своїй землі», присвячений долям членів екіпажу Іл-76. Учасники бойових дій, офіцери та курсанти нашого університету розповідають про події того рокового дня, коли незважаючи на смертельну небезпеку та ризик 49 військовослужбовців Збройних Сил України вирушили на допомогу своїм побратимам.

Також до уваги відвідувачів працівники бібліотеки пропонують презентацію документальних фото і відео матеріалів та бібліографічний огляд книжкової виставки «Ніколи ми не звикнемо до болю».

Гібридна війна – це ще одна героїчна сторінка в історії нашої Батьківщини, що розповідає всьому світу про мужність, стійкість та відвагу українських військових.

Курсанти вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Вічна пам’ять і слава героям!

Попередній запис

Візит представників Київської Асоціації військових аташе до університету

Наступний запис

Богдан Хмельницький – фундатор української державності