НовиниНовини АСУ

Інформаційна безпека при користуванні мережею Інтернет

На кафедрі математичного та програмного забезпечення АСУ факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації університету в рамках роботи військово-наукового товариства курсантів тривають тренажі за напрямком “Інформаційна безпека”, метою яких є створення міцного підґрунтя для засвоєння спеціальних дисциплін за фахом підготовки та формування у курсантів вмінь та якостей кваліфікованих фахівців в галузі адміністрування інформаційно-телекомунікаційних мереж.

Заняття проходять під керівництвом досвідчених фахівців кафедри на високому методичному рівні з використанням новітніх засобів навчання, що відповідає сучасним вимогам до якості освіти.

В ході тренажів розглядаються питання безпечного користування соціальними мережами, електронною поштою та захисту інформації від комп’ютерних вірусів, курсанти набувають навичок роботи з розповсюдженими мовами програмування та оволідавають необхідним математичним апаратом для вирішення військово-прикладних задач на цих мовах.

Ефективність даних тренажів неодноразово підтверджувалась зайнятими курсантами призовими місцями на міжнародних та всеукраїнських олімпіадах з програмування.

Попередній запис

Урок мужності з юними патріотами Харківщини

Наступний запис

Активний відпочинок у дружньому колі співслужбовців