Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини ЗРВНовини освітньої діяльності

Інформаційна година: «Факультет зенітних ракетних військ: сторінки історії»

5.11.2015р. у читальному залі бібліотеки університету відбулася інформаційна година «Факультет зенітних ракетних військ: сторінки історії» з циклу заходів, присвячених 85-річчю університету.

Зі вступним словом виступила провідний бібліотекар Селезень Тетяна Владиславівна, яка провела бібліографічний огляд літератури.

Доклад про історію факультету зенітних ракетних військ проводив заслужений працівник освіти України, кандидат технічних наук, професор кафедри «Зенітно – ракетного озброєння» Бурцев Валерій Вікторович.

Історія факультету починається після Другої світової війни, що дала поштовх до стрімкого розвитку засобів повітряного нападу як основної ударної сили противника. З кінця 40-х років Артилерійська радіотехнічна академія у
м. Харкові, наслідувачем якої став факультет зенітних ракетних військ, готувала командирів та інженерів за даним напрямком озброєння.

Серед випускників факультету багато досвідчених командирів, вчених і педагогів.

У продовж інформаційної години демонструвалися відеоматеріали про історію та сьогодення факультету, які визвали небайдужий інтерес у курсантів. Вони, зацікавлені розповіддю та показаними кадрами з фільмів, задавали багато питань. Зустріч переросла у неформальну бесіду.

Попередній запис

Вечір - зустріч «Я люблю авиацию – славлю крылья строкой»

Наступний запис

Усний журнал - «Харківському університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – 85 років»