Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини ІАФНовини освітньої діяльності

Інформаційна година: «Інженерно – авіаційного факультет: сторінки історії»

2.11.2015р. у читальному залі бібліотеки університету відбулася інформаційна година з циклу заходів, присвячених 85-річчю університету. Зі вступним словом виступила бібліотекар Винник Наталія Валентинівна, яка провела бібліографічний огляд літератури.

Доклад про історію інженерно – авіаційного факультету проводив професор, кандидат технічних наук Миргород Юрій Іванович.

Інженерно – авіаційний факультет є продовжувачем традицій Харківського вищого військового інженерного авіаційного училища та Київського інституту Військово – Повітряних Сил з підготовки авіаційних фахівців для авіації на всі типи літальних апаратів, які є на озброєні у Збройних Силах України.

За час свого існування факультет підготував багато авіаційних механіків, техніків та інженерів, які завжди були і є провідними спеціалістами у своїй галузі.

Курсанти, зацікавлені розповіддю, задавали багато питань про історію факультету та перспективні напрямки свого навчання.

Попередній запис

Науковий підхід в реформуванні системи вищої військової освіти та льотній підготовці курсантів на бойових літаках типу СУ-25 та МіГ-29

Наступний запис

Вечір - зустріч «Я люблю авиацию – славлю крылья строкой»