Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Інформаційні ресурси бібліотеки університету: аналіз використання, перспективи розвитку

27 червня 2017 року у бібліотеці університету проходив семінар-практикум «Інформаційні ресурси бібліотеки університету: аналіз використання, перспективи розвитку».

З доповіддю виступила завідувач бібліотеки Тетяна Ярош, яка підкреслила, що останнім часом вагомою інформаційною складовою бібліотеки університету стали електронні ресурси, які сприяють не тільки оперативному одержанню читачами необхідної інформації, але й змінюють методологічні основи навчання.

В ході проведення семінару-практикуму провідний бібліотекар Лариса Бондар звернула увагу на той факт, що на сьогодні повністю змінені принципи роботи по обслуговуванню читачів. Зараз користувачі бібліотеки мають можливість отримувати повне комп’ютерне обслуговування: від пошуку до видачі та повернення книги.

Півтора року, як в роботу бібліотеки впроваджена система «УФД/Бібліотека», за цей час близько 150 тисяч примірників найактуальніших книг увійшли до електронної бази та отримали штрих-кодову ідентифікацію, яка зчитується сканером та передається до електронного формуляру читача. Сьогодні електронна база читачів нараховує 5100 електронних формулярів.

Наприкінці семінару-практикуму були підведені підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік та намічені перспективи подальшого розвитку.

Попередній запис

Вітаємо з захистом дисертацій!

Наступний запис

Науково-практична конференція «СУЧАСНА ВІЙНА: ГУМАНІТАРНИЙ АСПЕКТ»