Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Інформаційні технології – нові можливості у навчанні

Поява електронних ресурсів та новітніх інформаційних технологій вносить корективи у традиційні форми навчання у нашому університеті. Сучасність вимагає працювати на випередження і реально приймати участь в інноваційних процесах. Динаміка розвитку професійної підготовки військових фахівців у нашому університеті потребує розробки та поступового впровадження інноваційної стратегії по всім напрямкам освітньої діяльності, у тому числі і у бібліотечній сфері.

Саме тому бібліотека університету та центр імітаційного моделювання продовжили цикл уроків-навігації з ознайомлення з можливостями локальної мережі університету. Чергові уроки були проведені з курсантами перших курсів льотного та інженерного факультетів, на яких присутні отримали теоретичні та практичні рекомендації щодо роботи у програмній системі «УФД/Бібліотека».

Начальник центру імітаційного моделювання підполковник Пашнєв Андрій Анатолійович ознайомив курсантів з головними напрямками роботи центру та сучасними комп’ютерними технологіями, які впроваджені у навчальний процес університету. Найбільшу зацікавленість у курсантів викликало виконання тестових завдань, які проводились у формі змагання.

Попередній запис

Бібліотека – серце інформаційного суспільства

Наступний запис

На зустріч основному святу освітян!