Інформаційно-обчислювальний центр
Інформаційно-обчислювальний центр (ІОЦ) призначений для забезпечення проведення занять з курсантами і слухачами з використанням обчислювальної техніки, підтримання функціонування інформаційної комп’ютерної системи навчально-виховного процесу, організації доступу до інформаційних ресурсів мережі Інтернет, програмного та технічного забезпечення наукової діяльності ВВНЗ, автоматизації повсякденної діяльності університету, підготовки графічних і відео матеріалів для проведення занять, презентацій, конференцій, організація безперебійної експлуатації, профілактики, технічного обслуговування і ремонту обчислювальної техніки.
Обчислювальна лабораторія призначена для організації постійної експлуатації, профілактики і ремонту та подальшого розвитку засобів обчислювальної техніки університету.
Основні задачі обчислювальної лабораторії:
- Організація безперебійної експлуатації, профілактики, технічного обслуговування і ремонту обчислювальної техніки;
- Технічне забезпечення системи відеоспостереження;
- Технічне забезпечення автоматизованих робочих місць університету;
- Технічне забезпечення системи дистанційного навчання;
- Організація ведення обліку, категорування засобів обчислювальної та вимірювальної техніки, контроль за зберіганням, звітність, списання засобів обчислювальної та вимірювальної техніки;
- Організація ведення документації на засобах ОТ, та її категорування;
- Впровадження нових перспективних технологій діагностики та ремонту обчислювальної техніки.
Відділення комп’ютерного забезпечення навчального процесу призначене для комп’ютеризація навчального процесу, розгортання та впровадження інформаційно-комп’ютерної системи навчально виховного процесу університету, розробки комп’ютерних програм, баз даних і навчального матеріалу, програмного та технічного забезпечення системи дистанційного навчання та наукової діяльності університету.
Основні задачі відділення комп’ютерного забезпечення навчального процесу:
- комп’ютеризація навчального процесу університету;
- розгортання локальної мережі університету;
- розгортання та впровадження інформаційно-комп’ютерної системи навчально виховного процесу університету;
- розгортання та впровадження системи управління навчанням;
- розробка комп’ютерних навчаючих, тренажних програм, електронних бібліотек та баз даних;
- програмне забезпечення практичних занять і лабораторних робіт;
- інформаційне і програмне забезпечення наукових досліджень кафедр та факультетів університету;
- дослідна експлуатація розроблених програм, аналіз нових програмних продуктів;
- програмне забезпечення системи дистанційного навчання;
- впровадження нових перспективних технологій навчання.
Відділення програмного та інформаційного забезпечення призначене для організації та проведення заходів по автоматизації повсякденної діяльності університету, інформаційному забезпеченню посадових осіб університету, аналізу і адаптації нового програмного забезпечення для подальшого його використання.
Основні задачі відділення програмного та інформаційного забезпечення:
- Створення, обслуговування та оптимізація роботи комп’ютерних мереж з доступом до ресурсів Інтернет;
- Забезпечення функціонування Інтернет класів;
- Розгортання мережі Інтернет університету;
- Підтримка електронної почти університету;
- Організація постійної взаємодії регіональної комп’ютерної мережі університету з іншими регіональними мережами МО України, вихід на національні мережі України та організація доступу до інформаційних ресурсів Інтернет;
- Забезпечення безпеки інформації при комп’ютерній обробці інформації з обмеженим доступом, розробка організаційних та впровадження технічних засобів захисту інформації та розмежування доступу;
- Забезпечення безпеки інформації при роботі в локальних і глобальних комп’ютерних мережах;
- Організація аналізу і адаптації нового програмного забезпечення для подальшого його використання в роботі університету.
Відділення електронного інформаційного ресурсу призначене для:
- Розробки, супроводження, адміністрування та організації доступу до сайту університету, системи управління навчанням, системи електронного документообігу.
- Аналізу основних напрямків розвитку в сфері веб-дизайну та веб-программування з метою вдосконалення сайту університету, системи управління навчанням, системи електронного документообігу. та створення високого іміджу університету.
- Розповсюдження необхідної інформації та змоги вести безпосередній діалог за допомогою сучасних методів з потенційними абітурієнтами, курсантами, слухачами та іншими відвідувачами.
- Захисту сайту університету, системи управління навчанням, системи електронного документообігу. від несанкціонованого доступу та кібернетичних атак.
- Взаємодія з сторонніми організаціями з питань щодо агітаційної роботи та створення високого іміджу університету в мережі Інтернет.
- Організація роботи з посадовими особами університету щодо використання сучасних методів та підходів для якісної підготовки фахівців.
Склад ІОЦ
Структурні підрозділи університету
Досягнення підрозділу
Кращий дизайн офіційного сайту вищого навчального закладу
