Новини

Інформаційно-роз’яснювальна акція “Армійський контракт”

03 червня на центральній площі міста Харкова – Майдані Свободи з метою підвищення авторитету Збройних Сил України, популяризації військової служби в Українському війську та посилення військово-патріотичного виховання проведено Інформаційно-роз’яснювальну акцію “Армійський контракт”. Захід зібрав представників усіх видів Збройних Сил та інших військових формувань України, які розташовано у нашому місті.

В ході проведення акції мешканцям та гостям Харкова було продемонстровано зразки бойової техніки, стрілецького озброєння, бойового та матеріально-технічного спорядження; надано вичерпну інформацію щодо умов військової служби за контрактом.

Традиційно активну участь в інформаційно-роз’яснювальній акції прийняв Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. В ході заходу військовослужбовцями університету, крім рекламування військової служби за контрактом, було проведено роботу по професійній орієнтації молоді щодо вступу на навчання до нашого вишу. Відвідувачі проявили великі інтерес до представлених зразків озброєння, військової техніки університету та зацікавленість до інформаційної продукції  про умови навчання в Харківському національному університеті Повітряних Сил та перспективи  служби в Збройних Сила  х України.

Попередній запис

Курсанти факультету АСУ та НЗПА привітали вихованців Дошкільного навчального закладу №88 м. Харків з Днем захисту дітей

Наступний запис

Впровадження нових тренінгових методик