Відео про університетВідеогалереяМедіа-галереяНовиниНовини ННЦМПНовини спортивного життя ХНУПС

Інтеграція англійської мови у спортивне життя університету

Як вивчати англійську курсанту, в умовах скорочення навчальних годин, коли день розписаний по хвилинах – навчання, наряди, стройова підготовка? Треба задіяти кожний вид діяльності, інтегрувати англійську мову навіть у заняття спортом та у повсякденне життя. Тому, занурення в англійську у курсанта починається вже з самого ранку. Кафедрою фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту організовано проведення ранкової зарядки англійською мовою. Треба сказати, курсанти сприйняли це з ентузіазмом.

Як стати чемпіоном у вивченні англійської мови: 4 поради.

  1. Регулярні тренування. Для того, щоб мати міцні м’язи потрібно займатися регулярно, аналогічно з іноземною мовою: бажаєте покращувати свої знання – тренуйтесь регулярно.
  2. Хороший тренер. Тренер – важлива людина в житті як професійного спортсмена, так і любителя. Саме п/п-к Корчагін Микола Валерійович мотивує і допомагає підібрати вправи таким чином, щоб заняття приносили максимальний ефект і були безпечними для здоров’я. Аналогічну роль відіграє викладач англійської: він надихає курсанта, задає темп і напрямок навчання, пояснює незрозумілі моменти і допомагає позбутися помилок.
  3. Тренуємо всі групи м’язів. Щоб ваша фігура була красивою і гармонійною, необхідно задіяти на заняттях всі групи м’язів. Щоб говорити англійською мовою красиво і грамотно, потрібно задіяти всі аспекти і навички володіння мовою: говорити англійською, слухати аудіоматеріали, вчити нові слова, що можна з задоволенням роботи під час ранкової зарядки.
  4. «Ні» великим перервам. Тривалі перерви негативно діють як на фігуру, так і на знання англійської. Намагайтеся не робити великих перерв у навчанні, постійно підтримуйте знання в формі.
Попередній запис

ІТ-книга

Наступний запис

Лицарі Чорнобиля