Дебатний клубНовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Інтелектуальне дозвілля курсантів

Нещодавно створений у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба дебатний клуб крок за кроком проходить становлення.

Цими днями курсанти університету взяли участь у товариських іграх з дебатів, які проводилися дебатним клубом Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця. Цей захід є важливим етапом набуття ігрової практики і турнірного досвіду для подальшої участі у дебатних змаганнях. Курсанти отримали змагальні навички, чимало корисних порад від досвідчених дебатерів і величезний заряд позитивних емоцій.

Все більшої популярності серед курсантів набуває інтелектуальна гра «Mad head». Усі команди, які змагалися цього разу в інтелектуальному батлі, до останнього туру зберігали шанси на перемогу. Долю першого місця визначив тур «Аукціон», в якому фортуна була на боці команди 135 навчальної групи. Вітаємо переможців, а всіх бажаючих запрошуємо випробувати себе у чергових іграх.

Попередній запис

Першість Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з волейболу серед постійного та перемінного складу

Наступний запис

Тактико – спеціальні навчання з старшими курсами факультету ЗРВ з врахуванням досвіду бойових дій