Mad HeadНовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Інтелектуально-розважальна година

15 жовтня на кафедрі психології та педагогіки розпочали другий сезон та вперше в цьому навчальному році зіграли в MAD HEAD – у пізнавальну командну гру на логіку і кмітливість, де навіть учасникам-початківцям можна грати на рівних із досвідченими гравцями і перемагати.

Гра традиційно проходила в декілька раундів: прості питання; питання в картинках; аукціон, який, до речі, знову став вирішальним у результатах гри. Новий сезон розпочався із новим ведучим – курсантом 135 навчальної групи Вадимом Наріжним, а ще з новими гравцями – курсантами 115 навчальної групи. Гравці проявили свою кмітливість, винахідливість, вміння критично мислити  та працювати у команді.

Чи є переможці? Так, дві команди набрали однакову кількість переможних балів. Однак, гарний настрій і пару-трійку нових цікавих фактів для розширення світогляду та власних знань отримали всі.

І ще хотілося б додати: Mad Head – це гра, яка не має вікових обмежень, вона для тих, хто хоче цікаво, весело, а головне з користю провести час, тому ми запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у грі наступного разу.

Попередній запис

СЛАВА НЕЗЛАМНИМ ЗАХИСНИКАМ!

Наступний запис

Урочисте відкриття Х Міжнародного мовно-літературного-конкурсу імені Т.Шевченка