Новини

IV Харківський міжнародний марафон MR520

30 квітня відбувся IV Харківський міжнародний марафон MR520, на який з’їхалось понад 10 тисяч любителів спорту з 15 країн світу та різних куточків України. Вже традиційно у цьому спортивному заході взяли участь командування та особовий склад університету. Цього року від нашого учбового закладу на дистанцію вийшло 1720 чоловік, які продемонстрували прекрасну фізичну підготовку, витривалість та гідні результати.
Так в забігу на 4200 метрів серед жінок призове третє місце зайняла курсант інженерно-авіаційного факультету Кушнірова Анастасія. В десятку кращих на дистанції в 10 кілометрів ввійшли курсант льотного факультету Лучик Нестор та курсант факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Гомулько Михайло. Варто відзначити, що цього року особовий склад університету вперше взяв участь у забігу і на дистанцію в 42 кілометри і успішно її подолав.
Щира підтримка колег та глядачів, фізичні вправи та гарна погода забезпечили усіх учасників бадьорим настроєм та енергією для нових звершень!

Попередній запис

Черговий випуск молодших лейтенантів в університеті

Наступний запис

Інтерактивні електронні навчальні видання – крок у майбутнє