Новини

Івану Микитовичу Кожедубу – 98 років

Університет пишається великою кількістю випускників, ім’я яких золотими літерами вписані в історію українського війська.

Один з найвідоміших серед них – неперевершений ас Другої світової війни, маршал авіації Іван Микитович Кожедуб, ім’я якого з гордістю носить наш університет.

Саме з нагоди 98-ї річниці з Дня народження І.М.Кожедуба офіцери та курсанти університету прийняли участь в урочистих заходах в університеті, на батьківщині льотчика в селі Ображіївка Сумської області та в Шостці.

По військових містечках університету під час проведення урочистих шикувань ветерани університету згадували героїчні подвиги Івана Кожедуба, а нащадки доблесті аса Другої світової війни висловили впевненість у продовженні кращих традицій льотної майстерності.

Після нагородження кращих військовослужбовців особовий склад вшанував хвилиною мовчання всіх захисників, які віддали життя за свободу і незалежність України.

В Шостці військовослужбовці університету відвідали музей Івана Кожедуба, де ознайомилися з експозицією, присвяченою Дню народження льотчика.

На знак великої пошани до подвигів Івана Микитовича Кожедуба на всіх заходах відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятників легендарному льотчику.

Ми пишаємося нашим минулим та сміливо дивимося в майбутнє!

Попередній запис

Віртуальні прогулянки вулицями Харкова

Наступний запис

Святкування Дня народження Івана Микитовича Кожедуба на кафедрі авіаційної англійської мови