Секція гирьового спорту в університеті

Ми виховали:


0
Заслужені майстри спорту України
0
Майстрів спорту України
0
Майстри спорту міжнародного класу
Гирьовий спорт займає одне із провідних місць на спортивному Олімпі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Багаторазові переможці змагань Міжнародного ((CISM) у складі команди Збройних Сил України), Всеукраїнського, Обласного рівнів; Чемпіонатів серед ВВНЗ ЗС України; володарі численних нагород спортсмени-гирьовики – гордість університету та кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту. Чемпіонами та призерами Чемпіонатів світу та Європи в різні роки ставали: Юрій ОРЛОВ, Костянтин ТИМЧЕНКО, Віталій ОТИСЬКО.
Окремої уваги заслуговує і жіночий корпус команди. Дівчата, що займаються гирьовим спортом демонструють не тільки високі спортивні результати, а і прекрасну фізичну форму.

Команда з гирьового спорту є однією з найсильніших команд у Збройних Силах України. Очолює потужний склад команди – Заслужений тренер України, доцент Борис СМИРНОВ. За цей час ним підготовлено – 2 заслужені майстри спорту України, 4 майстра спорту міжнародного класу і 35 майстрів спорту України.

Результати Змагань

Продовжуючи кращі традиції українського воїнства, пов’язаних з культом сили, тренерський склад команди щоденно працює над формуванням у вихованців сталевого характеру шляхом всебічного фізичного розвитку. Систематичні заняття з гирями сприяють розвитку сили, загальної та силової витривалості м’язів тулуба, координації рухів; сприяють зростанню впевненості у своїх силах, вихованню морально-вольових якостей, які є необхідними у навчанні та службовій діяльності. Окрім класичних вправ з гирями (поштовх, ривок, довгий цикл), учасники секції постійно удосконалюють свої показники в бігу, вправах важкої атлетики та інших загальнорозвиваючих дисциплінах.

Тренування проходять на базі спортивного комплексу «Зірка» в залі гирьового спорту (приміщення № 103) з 16.00-19.30 з понеділка по п’ятницю.

Тренерский склад

Нема фото

Головний тренер
СМІРНОВ БОРИС ПАВЛОВИЧ

Останні новини спортивного життя університета