Секція міні-футболу в університеті

Секція міні-футболу
Починаючи з 2004 року учасником усіх чемпіонатів міста Харкова з футболу та футзалу є збірна команда ХУПС з міні-футболу. У 2004 році команда університету «Зірка» здобула кубок міста Харкова з футболу та була третьою на чемпіонаті серед ВВНЗ, у 2005 році посіла третє місце у відкритому чемпіонаті області з футзалум.

У 2007, 2008 роках футзальна команда університету посіла перше місце серед вищих навчальних закладів, що представляють силові структури міста Харкова та друге місце в чемпіонаті ЗС України серед ВВНЗ що проходив у м.Житомир , стала переможницею відкритого кубка Повітряних Сил на призи газети «Крила України» та профспілок футболу України у м.Вінниця. У 2013 році команда Харківського університету Повітряних Сил стала чемпіоном Збройних Сил України.

На чемпіонаті Харківської області весняного сезону 2010 року команда стала бронзовим призером. Тренер команди старший викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту підполковник Яцун А.В. у 2009 році став чемпіоном Харківської області з футболу та срібним призером з футзалу серед ветеранів. У 2011 та 2013 році команда ХУПС з міні-футболу стала Чемпіоном ІІІ ліги наймаштабнішого турніру України ФК Універ.

Результати Змагань

В університеті також створена команда з офіцерів, починаючи з 2007 року тоді назва команди була ” Крила України” команда постійно бере участь в різних змаганнях. Наша команда у чемпіонатаі АЖИ м.Харків в 2010 році заняла третє місце, в 2011 році посіла друге місце і в 2012 році посіла третє місце. В 2011 році команда брала участь у відкритому кубку Повітряних Сил на призи газети «Крила України» та профспілок футболу України у м.Вінниця та переможцем цих змагань , а вже в 2012 році на цих змаганнях посіла друге місце. В 2012 році наша офіцерська команди з міні-футболу поміняла свою назву так як у команді багато офіцерів яким за 35 років ми стали називатися ” Ветерани ХУПС “. Команда в сезоні 2012-2013 р. на чемпіонаті 24 –го Областного Кубку ФК ” Універ” м.Харків у 7-й лізі взяла бронзові медалі. З 08.07 по 12.07.2013 року у м. Одеса проходив турнір з міні-футболу присвяченому Дню Повітряних Сил ЗСУ , наша команда брала участь у цих змаганнях де посіла третє місце.В прошлому році комада ” Ветерани ХУПС ” взяла участь у турніру з міні-футболу серед збірних команд видів ЗС України, вищих навчальних закладів та інших установ МО України, присвяченого 25-й річниці виведення Радянських військ з Афганістану у м.Київ і здобула бронзові медалі.

Зараз збірна комада ХУПС де виступають наші курсанти та офіцерська команда з миіні-футболу кожні вихідні змагаються у чемпіонаті 26-го Областного Кубку ФК ” Універ” м.Харків.

Тренерский склад

Нема фото

Чемпіон ЗСУ з міні-футболу

підполковник
ЯЦУН АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Фотогалерея

Останні новини спортивного життя університета