НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Карантин – не привід нехтувати традиціями!

23 квітня в Україні визначений як  День психолога. Зазвичай в цей день на кафедрі психології та педагогіки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба починається тиждень психології. Цього року, незважаючи на карантин, традиції вирішили не змінювати. Ось що змінилося – це формат заходів.

Так, тиждень розпочався із презентацій курсантами домашнього завдання. Тема була більш ніж актуальна: «Карантин – можливості чи обмеження?». Учасники демонстрували свої роботи у форматі «каравану відеоісторій». У коротких відео вони представили своє бачення, як максимально корисно використати час та умови карантину. Глядачі були віртуальні (тут допомогли менсенджери), а от переможці – зовсім реальні! Найбільш креативними виявилися курсанти 115 та 125 навчальних груп.

24 квітня провели web-вікторину. Грали за допомогою сервісу «Kahoot». Вийшло пізнавально, весело, цікаво, а головне, в дусі здорової конкуренції. Переможцями web-вікторини стали курсанти 145 навчальної групи.

27 квітня вирішили підбадьорити один одного та винайти рецепт … успіху. Так, саме успіху! Які інгредієнти додати, як їх поєднати, а головне, коли подавати, щоб дійсно відчути успіх – такі питання були в основі завдання для курсантів. Вийшло зовсім непогано: чотири погляди, чотири рецепти – можна патентувати! Знову ж таки, відеопрезентація отриманих результатів, голосування в месенджері та визначення переможців дня. Ними стали курсанти 135 навчальної групи.

Довелося продемонструвати на повну свій інтелектуальний потенціал, кмітливість, згуртованість, вміння концентрувати увагу, швидко приймати рішення, творчо мислити під час проведення web-квесту 28 квітня. Бажання перемогти, дистанційне підбадьорювання науково-педагогічними працівниками та організаторами квесту курсантів у Viber дійсно дало значний мотиваційний поштовх та придало азарту. Кращий результат у web-квесті продемонстрували курсанти 145 групи.

А на завершення тижня психології, як то не дивно, вирішили поділитися своїми невдачами. Влаштували такий собі FuckUp night. Виявляється, що більшість відомих та успішних людей стали такими саме завдяки тому, що в їх житті траплялися невдачі, фейли, проколи. Саме вони змушували їх змінюватися, рішуче діяти, досягати поставлених цілей. Своїми історіями з курсантами поділилися офіцери та науково-педагогічні працівники кафедри. І жодних порушень карантину! Добре, що є сучасні засоби зв’язку!

Тиждень психології завершився, підсумки підведені, працюємо далі!

Попередній запис

Переможці ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Наступний запис

ONLINE турнір з MEAD HEAD