НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Казкотерапія як метод арт-терапії та виховання

Як стверджував видатний казкар Д. Родарі «казки добрі та злі можуть допомогти виховати розум. Казка може надати ключі для того, щоб увійти в реальність новими шляхами, може допомогти пізнати світ, розвинути уяву та навчити критично сприймати дійсність».

У рамках проекту «Психологічна майстерня» на кафедрі психології та педагогіки був проведений семінар-практикум «Казкотерапія як метод арт-терапії та виховання». Курсанти та усі бажаючи мали можливість поринути у чудовий та загадковий світ дитинства і дізнатися, що казки, які їм читали батьки, продовжують визначати стиль їх поведінки.

На зустрічі було підкреслено терапевтичне та педагогічне значення казок, до яких у своїй творчій та професійній діяльності зверталися такі видатні вчені, як Е. Фромм, У. Берн, В. Сухомлинський та інші. Через природню форму спілкування казкатерапія визнається сьогодні органічною системою виховання нових поколінь, а також найдавнішим та дієвим методом арт-терапії.

Результатом семінару стало прийняття рішення реалізувати даний метод на практиці у вигляді психотерапевтичного перфоменсу.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нас, поділитися добром свого серця та зробити світ добрішим.

Попередній запис

Іван Мазепа – гетьман Війська Запорізького

Наступний запис

Світ музеїв Харкова! Колекції та особи