Заходи в університетіНовиниНовини освітньої діяльності

Книжкова виставка «Цінна та рідкісна книга ХIХ ст.»

29.04.15р. у приміщенні читального залу бібліотеки університету відбулась книжкова виставка «Цінна та рідкісна книга ХIХ ст.». На виставці було представлено 47 видань ХIХ ст. за такими галузями, як: військова справа, історія, географія, мистецтво, художня література та ін.

Відвідувачі мали змогу ознайомитися з цими виданнями, перегорнути сторінки книг. Ці томи несуть нам вісточку з тих часів, коли книги були єдиним джерелом знань. Наскільки вони величні, наскільки сповнені мовчазної гідності, що забуваєш про їхню пошарпаність і ветхість, і починаєш мимо волі розуміти, скільки цінності, не втраченої століттями, вони несуть. Багато і багато годин можна провести гортаючи пожовтілі сторінки, і потім вийти зі справжнім скарбом… Для кожного – своє коло зацікавлень.

Ласкаво просимо до нас, щоб своїми очима побачити все те, що являє собою цінність для нашої бібліотеки, для українських бібліотек загалом і для кожного, хто розуміє, наскільки важливим раритетом є ці книги.

Щиро дякуємо за теплі слова та високу оцінку праці бібліотекарів університету, залишені у «Книзі відгуків та побажань бібліотеки».

Попередній запис

Знайомство з фотографією

Наступний запис

Важко в навчанні – легко в бою