НовиниНовини творчої діяльності

Команда КВК університету вийшла до полу фіналу ліги КВК

В університеті велика увага приділяється морально-естетичному вихованню військовослужбовців, формуванню особистості, розвитку їх самодіяльної творчості та  розкриттю творчих здібностей.

Так, завдяки всебічній підтримці та ініціативі начальника університету генерал-майора Алімпієва Андрія Миколайовича рік тому була відтворена команда КВК «77/79». Після ретельного відбору до команди, найталановитіші хлопці та дівчата, які навчаються на різних факультетах, з натхненням та ентузіазмом прийнялися за розробку сценаріїв виступів та написанню жартівливих мініатюр.

В цьому році оновлена команда КВК «77/79» приймає участь в іграх сезону Харківської відкритої міської молодіжної Ліги КВК і вже робить перші кроки до успіху. Так, учасники команди, за результатами ігор сезону вийшли до полуфіналу турніру та успішно виступили на зимовому кубку молодіжної Ліги КВК.

Безумовно, що невичерпна енергія начальника університету генерал-майора Алімпієва Андрія Миколайовича, його впевненість та завзятість  стали запорукою успіху команди КВК.

Взагалі, КВКівський рух в нашому виші має багату на перемоги історію. Варто згадати не тільки перемогу команди КВК ХВВАІУ в вищій лізі КВК у 1989 році, але й чисельні перемоги на фестивалях команд КВК, іграх Ліги силових структур України,  які команда КВК ХВУ отримала в 1999-2005 роках.

Сподіваємося, що учасники команди Вікторія Попова, Костянтин Романенко, Єкатерина Конох, Марія Азізова, Сергій Клінтухов та Владислав Заєць досягнуть нових висот в гумористичних змаганнях та турнірах та додадуть до історії команди свою сторінку перемог!

Попередній запис

Назустріч різдвяним святам з усім світом

Наступний запис

Робота військово-наукового товариства курсантів