НовиниНовини кафедри тактики та загальновійськових дисциплін

Комплекс інструкторсько – методичних занять з основних предметів Базової загальновійськової підготовки

Згідно з розпорядженням начальника Головного управління підготовки ЗС України – заступника начальника Генерального штабу ЗС України від 08.11.2017 № 348/4642  на базі Харківського Національного університету Повітряних Сил  28-29 листопада 2017 року був  проведений  комплекс інструкторсько – методичних  занять з  основних предметів Базової загальновійськової  підготовки. Заняття проводилися з інструкторсько-викладацьким складом  підпорядкованих ВВНЗ та навчальних центрів із залученням викладацького складу Харківського національного університету Повітряних Сил . У заході взяли участь понад 80 науково- педагогічних працівників кафедр університету, військового коледжу підготовки сержантів,  та педагогічних працівників  об’єднаного начального центру, навчального тренувального центру та навчальної авіаційної бригади.

На навчальному полігоні ХНУПС викладачи мали змогу ознайомитися із сучасними  підходами проведення занять (за досвідом АТО ) з таких предметів навчання як вогнева, тактична , інженерна підготовка, військової топографії та інші предмети загальновійськової підготовки. Під час занять були розглянуті основні принципи викладання таких нових дисциплін, як безпека бою, бойова армійська система (БАРС),тактична медицина.

Завдяки розробці сучасних підходів до проведення занять  кардинально перероблена  система підготовки військовослужбовців. Разом з викладачем на заняття заздалегідь готується сержант – інструктор, який працює на занятті з  5-6 військовослужбовцями, що дає можливість приділити увагу кожному військовослужбовцю.

Суттєво збільшений відсоток занять з вогневої та тактичної підготовки дає змогу проводити їх в різних погодних умовах, вдень та вночі, що, взагалі, значно покращує ефективність та підвищує кінцевий результат.

Науково – педагогічний склад кафедри тактики та загальновійськових дисциплін, фізичної підготовки, психології та педагогіки та інші підрозділи університету з високою відповідальністю підійшли  до підготовки цього заходу, тому він був проведений на високому методичному та професійному рівні.

Попередній запис

Відбулося засідання Вченої ради університету

Наступний запис

Щасливої вам служби, шановні випускники