Новини

Конференція з безпеки польотів з керівним складом Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Сьогодні в університеті відбулася конференція з безпеки польотів. Це одна з основних форм методичної підготовки та методичної роботи керівного складу університету з питань пошуку і виявлення небезпечних факторів, вироблення обґрунтованих практичних рекомендацій з профілактики і запобігання АП та інцидентів, а також дій льотного складу в особливих випадках і аварійних ситуаціях.

Основними завданнями конференції було:

–   проведення детального аналізу недоліків та порушень, які були виявлені при організації та проведенні льотної роботи у 2018 навчальному році;

 обмін досвідом роботи по забезпеченню безпеки польотів;

висвітлення проблемних питань та надання обґрунтованих рекомендацій щодо зниження впливу небезпечних факторів на льотну роботу у 2019 навчальному році.

В конференції прийняли участь представники Командування ПС ЗС України, а саме начальник відділу БЗП КПС ЗС України полковник Дзюбецький Олег Феофанович, представник ТСО України ім. Гризодубової Комін Сергій Гірейович. Також до участі у конференції залучався особовий склад університету, від якого безпосередньо залежить безпека польотів.

Складовою авіаційної системи є кожен хто на своєму напрямку впливає на стан безпеки польотів. Починаючи з навчання та підготовки авіаційного персоналу,  безпосередньо при організації, виконанні та забезпеченні польотів.

Попередній запис

Регіональна міжвузівська олімпіада з математики

Наступний запис

Візит тренувальної місії “ORBITAL” до Харківського національного університету Повітряних Сил