Заходи в університетіНовиниНовини творчої діяльності

Конкурс краси та талантів

Напередодні 8 березня в нашому університеті відбулося феєричне свято краси, ми обирали найчарівніших дівчат університету на конкурсі «Міс університет-2016». 8 фіналісток змагалися за право називатися найчарівнішою, найталановитішою, найкрасивішою.

4 конкурси, складні завдання, демонстрація власних талантів конкурсанток, виступи гуртів самодіяльності створили святкову атмосферу для всіх присутніх і подарували багато яскравих емоцій. Час сплинув непомітно і журі прийняли рішення.

Усі фіналістки отримали перемогу в різних номінаціях, а корону переможниці та титул «Міс університет-2016» отримала Марія Азізова – найчарівніша дівчина з факультету радіотехнічних військ. Корону переможниці та титул І Віце-міс університет отримала Аліна Прохватилова з інженерно-авіаційного факультету. Титул ІІ Віце-міс університет отримала Катерина Лимарь також з інженерно-авіаційного факультету. Вітаємо наших переможниць!

Конкурс закінчився, але свято триває, тому що краса та любов вічні.

Дорогі наші жінки від усього чоловічого колективу університету бажаємо Вам гарного настрою, здійснення усіх бажань та мрій, миру Вам, добра та благополуччя Вашим сім’ям.

Зі святом Вас!

Попередній запис

Майбутні льотчики склали іспит на професійні знання

Наступний запис

Авіаційна англійська «The problems of aircraft decompression»