НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Конкурс на кращого знавця психології

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання на кафедрі психології та педагогіки було проведено І відбірковий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології.

Усі бажаючі курсанти, які вивчають психологію та цікавляться нею мали змогу перевірити свої знання в сфері соціально-психологічних теорій. Їм були запропоновані завдання двох типів: тестові – орієнтовані на репродукцію знань та творчі, що мали практичне спрямування. Найбільший резонанс серед учасників викликало завдання «інтерпретатор». Його метою було тлумачення відомої казки у соціально-психологічних поняттях та феноменах, що дозволило виявити вміння курсантів застосовувати свій психологічний тезаурус на практиці. Обговорюючи казки, курсанти поринули у дитинство, що сприяло створенню продуктивної, невимушеної, креативної атмосфери.

Більшість учасників олімпіади проявили себе як творчі та обдаровані особистості. Слід відзначити роботу Данила Михайловського за креативність мислення та Катерини Шляхової за толерантність і гуманність поглядів на сутність людської природи. Однак найвищі результати отримали курсанти 135 навчальної групи Юля Носик та Артем Михайлов, посівши 1 та 2 місце відповідно. Саме вони будуть представляти наш університет на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з психології в м. Одеса.

Бажаємо їм успіхів та удачі!

Сподіваємося на перемогу!

Попередній запис

Професійна орієнтація молоді у Харківському районі

Наступний запис

Проведення олімпіади з української мови