Новини

Конституція України – символ незалежної держави

Є свята, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї  злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

З нагоди 23 – ї річниці прийняття Основного Закону України 26-28  червня в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся ряд святкових та урочистих заходів,  офіціальну частину яких відкрив заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення  полковник В’ячеслав Лук’яненко. Під час урочистої промови він привітав особовий склад університету з державним святом та зазначив, що  прийняття Конституції України 28 червня 1996 року ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності та навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Наприкінці заходу відбулося нагородження нагрудними знаками та грамотами кращих військовослужбовців університету.

У рамках відзначення державного свята бібліотека університету організувала та провела тематичні заходи з циклу «День Конституції: історичні факти»,  спрямовані на розвиток знань про історію конституціоналізму, правову культуру, виховання громадської свідомості та поваги до українського закону.

З метою вшанування демократичних завоювань, котрі ми здобули за роки незалежності, 28 червня військовослужбовці університету спільно з представниками державної влади взяли участь у церемонії покладання квітів до Пам’ятника Незалежності України.

 

Сьогодні Україна проходить  чи не найважчі часи своєї незалежності, випробування – на єдність та територіальну цілісність. Тому кожен із нас повинен добре усвідомлювати, що Україна розпочинається з нього, а головне  – знати, дотримуватись та поважати нашу Конституцію.

Зі святом!

Попередній запис

Перший самостійний виліт – знакова подія у житті кожного майбутнього військового льотчика - кожедубівця

Наступний запис

В успішне майбутнє – разом!