НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Корисна експресія – арт-терапевтичне заняття

Напружені стресові ситуації, обумовлені особливостями військової служби, а також особисті переживання напередодні сесії викликають у курсантів цілий спектр тривожних почуттів, що можуть негативно відобразитись як на морально-психологічному стані курсантів, їх самопочутті, так і на результатах навчання.

Саме з метою профілактики та мінімізації подібних станів 7 грудня на кафедрі психології та педагогіки було проведено арт-терапевтичне заняття «Корисна експресія». У творчій та активній атмосфері курсанти познайомилися з технікою роботи з пластиліном та мали змогу оволодіти нею. Як відомо, пластилінові матеріали є дієвим терапевтичним засобом у роботі з гнівом, агресією, страхами, тривогою та іншими негативними, прихованими переживаннями.

На думку самих учасників, запропоноване заняття сприяло покращенню їх психоемоційного стану, прояву творчої уяви, спонтанності у вираженні почуттів, руховій та емоційній розрядці.

Таким чином, сміливо можемо заявити, що участь курсантів у арт-терапевтичній майстерні не тільки збагатила їх знання у сфері сучасних терапевтичних технологій, але й розширило їхні уявлення щодо власної особистості та сприяло гармонізації їх взаємовідносин.

Попередній запис

Національна безпека очима науковців та громадськості

Наступний запис

Вітаємо із захистом дисертації!