Новини

КОЗАЦЬКОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ!

….Сьогодні, 26 червня 2020 року майже 600 мужніх, вольових, рішучих, патріотично налаштованих вчорашніх курсантів поповнили професійний офіцерський корпус Збройних Сил України, серед них 10 офіцерів, які закінчили університет з золотою медаллю, 19 – з дипломом з відзнакою.
Урочиста церемонія випуску розпочалася з відеозвернення Президента України Володимира Зеленського, в якому він привітав молодих лейтенантів та подякував за свідомий вибір стати професійними Захисниками Вітчизни 5 років назад, у самий розпал війни.
Розділити радість свята та привітати випускників на церемонію прибули Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій ДРОЗДОВ, Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер, єпископ Харківський і Богодухівський Православної церква України Владика Мітрофан, представники Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, Національної гвардії України.
Вперше за історію університету урочиста церемонія відбулася в онлайн-трансляції. В ході церемонії на YouTube-канал університету завітали понад 1500 відвідувачів та стали свідками нашого сьогоднішнього свята. Серед випускників та їх рідних новий, сучасний, з дотриманням військових ритуалів формат церемонії випуску набув численних позитивних відгуків..
Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій ДРОЗДОВ в привітальній промові зауважив, що всі випускники в ході екзаменаційної комісії підтвердили високе реноме провідного вишу Збройних Сил України, теоретично та професійно підтвердили рівень готовності виконання обов’язків на офіцерських посадах.
Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій КУЧЕР підкреслив рівень патріотизму випускників, закцентував увагу на авторитеті однієї найшановнішій професії українського народу – Захисника Батьківщини.
Потужне багатоголосне відлуння, у якому кожному присутньому стало відчутно велика міць та дух українського воїнства, пронеслося сьогодні над Харківським національним університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, як відповідь та підтвердження готовності в будь яку хвилину встати на захист Батьківщини на привітальні слова начальника університету генерал-майора Олександра ТУРІНСЬКОГО.
Після урочистої церемонії Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій ДРОЗДОВ зустрівся з випускниками та у неформальній обстановці колеги по зброї поспілкувалися та обмінялися думками щодо подальшого удосконалення служби-навчання курсантів у провідному виші Збройних Сил України. Також в ході спілкування лейтенант Катерина СЕЧКО, яка закінчила університет із золотою медаллю, презентувала генерал-полковнику Сергію ДРОЗДОВУ свій перший поетичний збірник «Симфонія польотів», який вийшов в стінах нашого навчального закладу.

Шановні випускники! Сердечно вітаємо вас з успішним завершенням навчання та бажаємо нових досягнень в ім’я України, на благо нашого народу!

Попередній запис

Вітаємо з Днем Конституції України

Наступний запис

Щасливої вам служби випускники!